Nekantraujate pradėti mokytis ispanų kalbos?

Ypatingas pasiūlymas greičiausiems! Registruokitės į ispanų kalbos kursus ŠIANDIEN ir gaukite

50€ nuolaidą kursui

Spauskite mygtuką ir pasikalbėkime Facebook Messenger!
👉NORIU MOKYTIS👈

KAIP MOKYSIMĖS?

8-12 savaičių kursai

1 pamoka per savaitę

90 min. pamoka

Kalbėjimo lavinimas

Pamokų įrašai

Uždara Facebook grupė

Pradedančiųjų grupė startuos jau netrukus!

👉NORIU MOKYTIS👈

Susipažinkite su mokytojomis

  • Kursus ves ispanų kalbos mokytojos Emilija ir Justina, kurioms ši kalba ne tik mokslas, bet ir gyvenimo būdas bei pomėgis :)
  • Emilija baigė anglų ir ispanų kalbų studijas ir ispanų kalbos pedagogiką. Besimokydama universitete ji du kartus buvo išvykusi į Ispaniją su mainų programomis. Šiuo metu Emilija gyvena Ispanijoje ir ten dirba mokytoja. 
  • Justina studijų metais dalyvavo net 3 Erasmus mainų programose - Vokietijoje, Kipre ir, žinoma, Ispanijoje, kur ir išmoko ispanų kalbos. Šeimoje ji jau trečios kartos mokytoja, todėl nuo mažens labai vertina išsilavinimą bei pedagogikos mokslą. 

Ispanų kalba Anglų Kalbos Klube Online

Tikrai taip! Per daugiau nei dešimtmetį Anglų Kalbos Klube Online mokėsi virš 5000 mokinių, o bendruomenėje šiuo metu turime 1000 aktyvių narių. Ne kartą iš Klubo narių sulaukėme klausimų, ar kada nors klubą papildysime ir kitomis kalbomis, ypač - ispanų kalba, kuria susikalbėti įmanoma daugybėje pasaulio šalių. Be galo džiaugiamės pagaliau galėdami ištarti 

👉NORIU MOKYTIS👈

Na, o jei kyla klausimų, parašykite mums el. paštu: [email protected]

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.