£9.95 GBP

Every month

Your payment information will be stored on a secure server for future purchases

Įsigydama(-s) mėnesinę Anglų Kalbos Klubo narystę patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Anglų Kalbos Klubo taisyklėmis ir privatumo politika.

Jei sutinkate, varnele pažymėkite viršuje esantį sakinį "I have read and agree to the terms and conditions of this page as follows".

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in

Anglų Kalbos Klubo Online MĖNESINĖ narystė

1. Įveskite savo el. pašto adresą. Jį naudosime komunikacijai su jumis, t.y. informavimui apie įsigytą produktą bei tolesnį tobulėjimą.

2. Įveskite savo kortelės duomenis.

Jūsų patogumui, mėnesio narystės kaina - £9.95 - kiekvieną mėnesį bus automatiškai nuskaičiuojama nuo sąskaitos.

Bet kada galite atsisakyti narystės ir nutraukti mokėjimus parašydami mums el. laišką [email protected]

Gerbiame Jūsų duomenų saugumą. Kortelės duomenys bus tvarkomi atsiskaitymų bendrovėje „Stripe“ ir bus naudojami tik mokėjimo vykdymo bei apskaitos tikslais. Atsiskaitymų bendrovės privatumo politiką ir kitus veiklos dokumentus galite rasti čia.

3. Sutikite su Anglų Kalbos Klubo Online Privatumo taisyklėmis bei Naudojimosi sąlygomis

4. Patvirtinkite mokėjimą raudono mygtuko paspaudimu.

5. Atlikus mokėjimą, užsiregistruokite mokymosi platformoje. Atlikę mokėjimą pateksite į puslapį, kuriame reikės suvesti savo vartotojo duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, jūsų unikalus slaptažodis). 

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI:

Jei nori išmokti anglų kalbą lengvai, neprievartaujant savęs, sėdet ne prie knygu,o smagiai leidžiant laiką - šis Anglų Kalbos Klubas būtent TAU!

Kristina Mačiulienė

Anglų Kalbos Klubas linksmai ir prasmingai praleistas laikas. Tam reikejo noro, ryžto ir pastangų, o rezultatas - raktas geresniam gyvenimui .Dėkinga energijos ir kūrybingumo nestokojančiam mokytojui ir sėkmes visiems norintiems gyventi gerai ir patogiai!

Aušra Intienė

Esu labai užsiėmęs ir skirt laiko mokinimuisi maniau "task imposible", bet su Anglų Kalbos Klubu viską įmanoma suderint. Rekomenduoju nebijot ir nedelst, juk jūs kalbėsite lengviau ir taisyklingiau.

Mindaugas Skorupskas